Oferujemy dostęp do kompleksowych usług prawnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalizm poparty wiedzą i doświadczeniem zespołu o wysokim stopniu specjalizacji.

O kancelarii

Kancelaria Lempart Feliński świadczy usługi prawne i doradcze na rzecz spółek kapitałowych, osobowych oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

Tworzymy zespół profesjonalistów, doświadczonych w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów prawnych.

Współpracując z kancelarią Lempart Feliński otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług, skuteczności i dyskrecji.

Liczne sukcesy, dbałość o detale oraz szybkość podejmowanych działań poskutkowały zaufaniem znaczących na rynku podmiotów, reprezentujących różnorodne branże polskiego i zagranicznego biznesu.

Partnerzy

GERARD LEMPART

Radca prawny
Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach numer wpisu Kt – 2705.
Specjalizuje się prawie spółek, zamówień publicznych, inwestycji budowlanych i nieruchomości oraz prawie pracy. Posiada bogatą praktykę sądową w sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Prowadził postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Urzędem Patentowym RP.

Więcej

JERZY FELIŃSKI

Radca prawny
Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, wpisany na listę radców prawnych pod numerem KR-2363.
Posiada bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, spółek i osób fizycznych oraz prowadzeniu sporów sądowych i windykacji należności. Bierze udział w projektach polegających na optymalizacjach podatkowych, przekształceniach własnościowych oraz transakcjach M&A.

Więcej

Zespół

 • ANNA LISZKA

  Radca prawny
 • PIOTR MIROWSKI

  Ekspert w zakresie finansów
  i doradztwa inwestycyjnego
 • MAGDALENA JAKOBUS

  Radca prawny
 • BOGUMIŁA MURZYN

  Aplikant radcowski

Stała współpraca

Notariusz Marta Szybka
Kancelaria Notarialna

ul. Królowej Jadwigi 103/1
30 – 209 Kraków

Notariusz Katarzyna Kaczmarczyk
Kancelaria Notarialna

ul. Olszańska 6 A
31-513 Kraków